O rukávcích

Nafukovací rukávky CHEREK'S kraulquappen® slouží jako jedinečná a nejbezpečnější pomůcka pro výuku plavání kojenců a malých dětí. 

Velmi se osvědčily i pro tělesně postižené velké děti a také dospělé, kterým pomáhají významně zlepšovat jejich pohybové schopnosti. 

Nejvíce jsou však nafukovací rukávky Cherek's Kraulquappen® vyhledávány rodiči dětí, kteří jedou na dovolenou k moři. Tady vynikne promyšlené provedení těchto rukávků - děti jsou v moři, i ve vlnách naprosto spokojené, cítí se bezpečně a komfortně. Také rodiče mohou být spokojeni, že pořídili dětem to nejlepší, vidí jejich spokojenost a mají jistotu bezpečnosti.

Dětské rukávky Cherek's Kraulquappen® totiž udrží dítě nad vodou i když se otevře ventilek, dojde k prokousnutí rukávku, propíchnutí nebo jinému mechanickému poškození nafukovacího plastového krytu.

Původně se plavací rukávky vyráběly jen pro německé zákazníky. Díky konferencím pořádaným v Česku a na Slovensku je metodika plaveckých kurzů známa i u nás. Její autor pan Reiner Cherek s ní zaznamenal velké úspěchy nejen v západní Evropě, ale už i v Japonsku, Americe a dalších zemích. Ve své plavecké škole ve Frankfurtu pracoval více než 30 let s kojenci, batolaty i dětmi se zdravotním postižením. Je členem pracovní skupiny "Psychomotorik" a vlastní certifikát DSV "Instructor Infant and Toddler Swimming".

O nás

Jsme rodinná firma, která je dlouhodobě výhradním distributorem rukávků CHEREK'S KRAULQUAPPEN® pro Českou republiku.

Kromě prodeje koncovým zákazníkům přes náš e-shop dodáváme rukávky i do rehabilitačních center po celé ČR (např. Sanatoria Klimkovice) nebo dětských plaveckých klubů (např. Juklík Praha, Plaváčci, s. r. o. Brno nebo AquaBella Baby Club Poděbrady).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.