O rukávcích

Nafukovací rukávky CHEREK'S kraulquappen® slouží jako jedinečná a nejbezpečnější pomůcka pro výuku plavání kojenců a malých dětí. 

Velmi se osvědčily i pro tělesně postižené velké děti a také dospělé, kterým pomáhají významně zlepšovat jejich pohybové schopnosti. 

Nejvíce jsou však nafukovací rukávky Cherek's Kraulquappen® vyhledávány rodiči dětí, kteří jedou na dovolenou k moři. Tady vynikne promyšlené provedení těchto rukávků - děti jsou v moři, i ve vlnách naprosto spokojené, cítí se bezpečně a komfortně. Také rodiče mohou být spokojeni, že pořídili dětem to nejlepší, vidí jejich spokojenost a mají jistotu bezpečnosti.

Dětské rukávky Cherek's Kraulquappen® totiž udrží dítě nad vodou i když se otevře ventilek, dojde k prokousnutí rukávku, propíchnutí nebo jinému mechanickému poškození nafukovacího plastového krytu.

Původně se plavací rukávky vyráběly jen pro německé zákazníky. Díky konferencím pořádaným v Česku a na Slovensku je metodika plaveckých kurzů známa i u nás. Její autor pan Reiner Cherek s ní zaznamenal velké úspěchy nejen v západní Evropě, ale už i v Japonsku, Americe a dalších zemích. Ve své plavecké škole ve Frankfurtu pracoval více než 30 let s kojenci, batolaty i dětmi se zdravotním postižením. Je členem pracovní skupiny "Psychomotorik" a vlastní certifikát DSV "Instructor Infant and Toddler Swimming".

Jelikož klademe velký důraz na bezpečnost, tak je každý rukávek zkontrolován a při plném nafouknutí testován po dobu nejméně 24hodin. Teprve poté je zabalen do originálního zapečetěného obalu. Rukávky a materiály určené k jejich výrobě, jsou vyráběny a kontrolovány v EU a odpovídají platným evropským právním předpisům. 

TUeV_S-_Seal

Prohlášení o shodě.

 

O nás

Jsme rodinná firma, která je dlouhodobě výhradním distributorem rukávků CHEREK'S KRAULQUAPPEN® pro Českou republiku.

Kromě prodeje koncovým zákazníkům přes náš e-shop dodáváme rukávky i do rehabilitačních center po celé ČR (např. Sanatoria Klimkovice) nebo dětských plaveckých klubů (např. Baby Club Juklík v Praze nebo AquaBella Baby Club v Poděbradech).

Hodnocení našeho e-shopu najdete zde.