Doprava a platba

Vámi objednané rukávky zasíláme přes Zásilkovnu. Máte na výběr z doručení do partnerské prodejny Zásilkovny nebo na Vaši adresu v České republice. 

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove do pobočky na adresu
 Doručení zásilky 75 Kč 110 Kč
 Bankovní převod zdarma zdarma
 Dobírka 30 Kč 30 Kč

 

 

 

 

Výše uvedené ceny dopravy rukávků jsou platné pro objednávku s maximálně 5ti páry rukávků. U objednávek s více páry Vám po přijetí objednávky vypočteme dopravné a balné individuálně.


Samostatně objednané opravné lepidlo, zaplacené bankovním převodem, Vám zašleme obyčejnou zásilkou České pošty.

cpost na adresu
 Doručení zásilky 30 Kč
 Bankovní převod zdarma

 

 

  

 


Pro platbu převodem využívejte QR kód, který je součástí e-mailu o potvrzení objednávky. Pokud QR kód využít nemůžete, ve stejném e-mailu najdete všechny potřebné údaje k úhradě - účet 1884397019/3030 a číslo objednávky, které zadejte jako variabilní symbol. Naše banka podporuje příchozí okamžité platby, většina českých bank už také. Využívejte tedy této možnosti - ušetříte 30 Kč za dobírku a zásilku Vám odešleme nejpozději následující pracovní den, většinou však ten samý den po připsání platby. 


Objednávky uhrazené převodem balíme a předáváme k expedici nejpozději následující pracovní den po připsání platby na účet.

Objednávky hrazené dobírkou balíme v den přijetí objednávky a následující pracovní den předáváme k expedici Zásilkovně.

Všechny ceny jsou uváděné včetně DPH.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.