Doprava a platba

Vámi objednané rukávky zasíláme přes Zásilkovnu. Máte na výběr z doručení do výdejního místa Zásilkovny nebo na Vaši adresu v České republice. Nově umožňujeme doručení do výdejních míst Zásilkovny na Slovensku.

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove do pobočky v ČR na adresu v ČR do pobočky v SK osobní odběr v Květnici u Prahy
 Doručení zásilky 75 Kč 110 Kč 3,6 € zdarma
 Bankovní převod zdarma zdarma zdarma zdarma
 Dobírka 50 Kč 50 Kč nelze nelze

 

 

 

 

Výše uvedené ceny dopravy rukávků jsou platné pro objednávku s maximálně 5ti páry rukávků. U objednávek s více páry Vám po přijetí objednávky vypočteme dopravné a balné individuálně.


Samostatně objednané opravné lepidlo, zaplacené bankovním převodem, Vám zašleme obyčejnou zásilkou České pošty.

cpost na adresu v ČR
 Doručení zásilky 35 Kč
 Bankovní převod zdarma

 

 

  

 


Pro platbu převodem využívejte QR kód, který je součástí e-mailu o potvrzení objednávky. Pokud QR kód využít nemůžete, ve stejném e-mailu najdete všechny potřebné údaje k úhradě:

účet: 1884397019/3030
variabilní symbol: číslo objednávky
 

Naše banka podporuje příchozí okamžité platby, většina českých bank už také. Využívejte tedy této možnosti - ušetříte 50 Kč za dobírku a zásilku Vám odešleme nejpozději následující pracovní den, většinou však ten samý den po připsání platby. 

Účet pro platby s doručením zásilky na Slovensko:

IBAN: CZ8330300000001884397035
BIC: AIRACZPP
Majitel účtu: Helena Hakenová
variabilní symbol: číslo objednávky

Objednávky uhrazené převodem balíme a předáváme k expedici nejpozději následující pracovní den po připsání platby na účet.
Objednávky hrazené dobírkou balíme v den přijetí objednávky a následující pracovní den předáváme k expedici Zásilkovně.

V červnu, červenci a srpnu až na malé výjimky předáváme došlé/zaplacené objednávky každý pracovní den v podvečer na depo Zásilkovny, následující pracovní den jsou zásilky ve většině případů doručeny na výdejní místo a připraveny k vyzvednutí. Zásilky na adresu jsou obvykle doručovány D+1-2 dny.

Všechny ceny jsou uváděné včetně DPH.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.