Doprava a platba

Vámi objednané rukávky zasíláme přes Zásilkovnu. Máte na výběr z doručení do partnerské prodejny Zásilkovny nebo na Vaši adresu v České republice. 

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove do pobočky na adresu
 Doručení zásilky 65 Kč 95 Kč
 Platba bankovním převodem zdarma zdarma
 Platba dobírkou 25 Kč 25 Kč

 

 

 

 

 

V měsících listopad a prosinec Zásilkovna očekává velký nárůst zásilek na jejich výdejních místech. Z tohoto důvodu dočasně zkracuje úložní dobu zásilek na 5 kalendářních dní a zároveň i pozastavuje možnost prodloužení této úložní doby.

Výše uvedené ceny dopravy rukávků jsou platné pro objednávku s maximálně 5ti páry rukávků. U objednávek s více páry Vám po přijetí objednávky vypočteme poštovné a balné individuálně.

Opravné lepidlo objednané samostatně a zaplacené bankovním převodem, Vám zašleme obyčejnou zásilkou pomocí České pošty.

cpost na adresu
 Doručení zásilky 30 Kč
 Platba bankovním převodem zdarma

 

 

  

 

Platbu převodem poukazujte na účet 1884397019/3030, jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Naše banka podporuje příchozí okamžité platby, většina českých bank už také. Využívejte tedy této možnosti - ušetříte 25 Kč za dobírku a zásilku odešleme nejpozději následující pracovní den. 

Zásilky hrazené převodem balíme a předáváme k expedici nejpozději následující pracovní den po připsání platby na účet. Zásilky hrazené dobírkou balíme v den přijetí objednávky a následující pracovní den předáváme k expedici.

Ceny jsou uváděné včetně DPH.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.