Info

 1. Používáme šifrovací SSL Certifikát, takže veškerá vaše komunikace s naším eShopem probíhá v zašifrované podobě, a proto nemusíte mít obavy o vaše osobní údaje či nákupní data.
 2. Návod na používání a údržbu rukávků CHEREK zasíláme automaticky e-mailem, abychom šetřili životní prostředí. Může se stát, že e-mail smažete dřív, než si návod uložíte nebo vytisknete - NÁVOD si tedy stáhněte kdykoliv znovu.
 3. Pokud zjistíte, že Vám vybrané rukávky nevyhovují, máte možnost do 14ti dnů od převzetí zásilky odstoupit od kupní smlouvy:
  1. vyplňte, podepište a naskenujte vzorový formulář, který nám zašlete na info@rukavkycherek.cz
  2. rukávky bezpečně zabalte a bez dobírky je odešlete na naši kontaktní a doručovací adresu: Helena a Miloš Hakenovi, Šťovíková 542, Květnice, 250 84
  3. po přijetí zásilky zkontrolujeme její stav a podle situace Vám vrátíme odpovídající částku na Vámi uvedený bankovní účet.
 4. Pro případy, kdy Vy nebo Vaše dítě poškodíte rukávek, přidáváme do každého balení opravné rychleschnoucí lepidlo. Po 24 hodinách můžete rukávek opět bezpečně používat. Postup opravy krok po kroku najdete v návodu
 5. Pokud na rukávcích zjistíte výrobní vadu a chcete ji reklamovat, popište nám její podrobnosti do e-mailu, který zašlete na info@rukavkycherek.cz. Budeme se snažit vadu posoudit podle popisu a následně navrhnout řešení. Pokud to nebude možné, požádáme Vás o zaslání rukávků na naši adresu. Pro nahlášení reklamace můžete také využít vzorový formulář, který vyplňte, podepište, naskenujte a zašlete na info@rukavkycherek.cz.

 6. Možnost zapůjčení rukávků na vyzkoušení - nově nabízíme krátkodobé zapůjčení rukávků pro nejmenší (zeleno-žluté), větší (červeno-žluté) a velké (zeleno-červeno-žluté) děti za účelem vyzkoušení (správná velikost, reakce dítěte, atd.) Rukávky je možné zapůjčit po předchozí domluvě (e-mail, telefon) na kontaktní adrese v Květnici u Prahy. Vratná záloha 500 Kč.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.