Informace

 1. Používáme šifrovací SSL Certifikát, takže veškerá vaše komunikace s naším eShopem probíhá v zašifrované podobě, a proto nemusíte mít obavy o vaše osobní údaje či nákupní data.
 2. Návod na používání a údržbu rukávků CHEREK zasíláme automaticky e-mailem, abychom šetřili životní prostředí. Může se stát, že e-mail smažete dřív, než si návod uložíte nebo vytisknete - NÁVOD si tedy stáhněte kdykoliv znovu.
 3. Pokud zjistíte, že Vám vybrané rukávky nevyhovují, máte možnost do 14ti dnů od převzetí zásilky odstoupit od smlouvy:
  1. vyplňte, podepište a naskenujte vzorový formulář, který nám zašlete na info@rukavkycherek.cz
  2. rukávky bezpečně zabalte a bez dobírky je odešlete na naši kontaktní a doručovací adresu: Helena a Miloš Hakenovi, Šťovíková 542, Květnice, 250 84. Můžete využít i možnost zaslat do výdejního místa Zásilkovny "Krámeček pro Domeček", Chotěnovská, Praha 21
  3. POZOR! Rukávky spadají do kategorie produktů PPE II (osobní ochranné prostředky) - právo na odstoupení zaniká otevřením/poškozením originálního zapečetěného obalu!
  4. po přijetí zásilky zkontrolujeme její stav a podle situace Vám vrátíme odpovídající částku na Vámi uvedený bankovní účet.
 4. Pro případy, kdy Vy nebo Vaše dítě poškodíte rukávek, máte možnost si u nás objednat opravné rychleschnoucí lepidlo. Po cca 9 hodinách můžete rukávek opět bezpečně používat. Postup opravy krok po kroku najdete v návodu
 5. Pokud na rukávcích zjistíte výrobní vadu a chcete ji reklamovat, popište nám její podrobnosti do e-mailu, ideálně přiložte fotografie a e-mail zašlete na info@rukavkycherek.cz. Budeme se snažit vadu posoudit podle popisu a následně navrhnout řešení. Pokud to nebude možné, požádáme Vás o zaslání rukávků na naši adresu. Pro nahlášení reklamace můžete také využít vzorový formulář, který vyplňte, podepište, naskenujte a zašlete na info@rukavkycherek.cz.

 6. Možnost zapůjčení rukávků na vyzkoušení - nabízíme krátkodobé zapůjčení rukávků pro nejmenší (zeleno-žluté), větší (červeno-žluté), velké (zeleno-červeno-žluté) děti a nově i pro dospělé (žluté) za účelem vyzkoušení (správná velikost, reakce dítěte, atd.) Rukávky je možné zapůjčit po předchozí domluvě (e-mail, telefon) na kontaktní adrese v Květnici u Prahy. Vratná záloha 500 Kč za pár.