Novinky

Navýšení ceny dopravy

Od 1.4. 21 navýšila Zásilkovna ceny dopravy jak do svých poboček, tak na zákazníkovu adresu. Nám tak nezbývá než od 2.4. 21 toto navýšení promítnout do cen naší dopravy. Aktuální ceny najdete na této stránce.

Nadále platí, že nejlevnější variantou je zaplacení objednávky převodem a její vyzvednutí v široké síti 6.000 poboček Zásilkovny.  

Rychlý chat

Se začátkem roku jsme také zprovoznili chat pomocí Facebook Messengeru, takže když budete potřebovat rychlou radu, neváhejte se nás zeptat kliknutím na ikonu chat messenger vpravo dole.

Ceny rukávků pro rok 2021

Ani nám se nevyhnulo zvýšení cen materiálu pro výrobu rukávků, a tak jsme s Novým rokem upravili cenu rukávků. Dobrou zprávou je, že se nám daří držet cenu dopravy (65 a 95 Kč), navíc jsme vloni umožnili osobní odběr po dohodě v Květnici u Prahy,

Zásilkovna na adresu a e-mail o dokončení objednávky

V trasovacím rozhraní Zásilkovny dochází k několikadennímu zpoždění zobrazení informace o doručení zásilky kurýrem. Z tohoto důvodu i my odesíláme notifikaci o dokončení objednávky se zpožděním. Omlouvám se, Zásilkovna pracuje na novém sledování objednávek.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.