Novinky

Pro letošek konec platby v EUR

K 31. srpnu pro letošek končíme s platbou v EUR. Pokud budete chtít zaslat rukávky na Slovensko, bude nutné zaplatit objednávku v CZK přepočtem dle aktuálního nákupního kurzu EUR v AirBank.

Děkujeme za pochopení.

Číst článek
Vysaďte strom společně s nákupem rukávků - konec

K 5. srpnu jsme ukončili spolupráci.

Máme pro vás skvělou novinku! 🌳 Můžete si udělat radost s nákupem u nás a zároveň s tím i podpořit obnovu krásnější a zdravější přírody v Česku. V košíku najdete nově možnost přidat vysazení stromu. Každý strom odčerpává CO2 a tím bojuje i s klimatickou změnou. Uděláte tím radost hned 3x. 🥳 O výsadbu pestrých lesů se postarají @sazimecesko. Až strom zasadí, přijdou vám na mail přesné GPS souřadnice, kde vaše stromy rostou a můžete si k nim udělat výlet. Každý strom se počítá, díky že budete pomáhat s námi! 💚🌎

Číst článek
Zásilkovna na adresu - nově s heslem

Kurýr Zásilkovny vám zboží doručí na vámi zadanou adresu. O čase doručování vás bude informovat přímo Zásilkovna, a to prostřednictvím SMS a e-mailu. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které nahlásíte řidiči.

Podrobnější informace najdete na blogu Zásilkovny.

Číst článek
Galerie spokojených zákazníků

Zprovoznili jsme galerii spokojených zákazníků a budeme rádi, když nám do ní zašlete fotky vašich ratolestí s našimi rukávky. Předem děkujeme.

Číst článek
Rychlý chat

Se začátkem roku jsme také zprovoznili chat pomocí Facebook Messengeru, takže když budete potřebovat rychlou radu, neváhejte se nás zeptat kliknutím na ikonu chat messenger vpravo dole.

Číst článek
6 položek celkem